Popis projektu

Boli sme zavolaní p. Uherom na obhliadku ich starého bytového jadra. S projektom, na prvý pohľad jednoduchým, sme dostali to najnáročnejšie zadanie, aké môžete a to: „Prosím, spravte nám to podľa seba, funkčne a pekne“.

Neváhal som, posadil som sa s pani majiteľkou a ukázal jej niekoľko našich referencií a sledoval jej reakcie na farby a prevedenia, ktoré som jej ukazoval. Z toho som usúdil, že pani majiteľka má rada šedú a prírodné materiály. Nakoľko nie sme len firma, ktorá slepo realizuje návrhy, ale nad našou prácou sa neustále zamýšľame, vymyslel som návrh kúpeľne, ktorý sme následne po schválení zrealizovali. Výsledok posúďte sami.

Hlavne sa jednalo o využitie priestoru vedľa umývadla. Nakoľko sa kúpeľňa nezväčšovala, musel som pracovať v rozmeroch, ktoré boli dané. Pod umývadlo ide práčka o klasických rozmeroch, tzn. umiestniť práčku a umývadlo vedľa seba bolo nemožné. Všetko nám prakticky zapadlo na mieru.

Na stenu za záchodom, sme museli umiestniť kovové dvierka, nakoľko dvierka, na ktoré sa by sa lepil obklad nebolo možné do stúpačiek kvôli rozmeru otváracích pántov umiestniť. Toto je jediný detail, ktorý som musel oželieť. Osobne nemám rád kovové revízne dvierka, ale iná možnosť nebola.

V rámci bezpečnosti sme prerábali kompletne celý odpad a vodu, plyn a elektroinštaláciu, ktorá spĺňa moderné ochranné požiadavky.

Celá realizácia nám trvala 12 pracovných dní.
Požiadavky navyše boli: Obklad za kuchynskou linku, montáž digestora a ďalšie drobné práce.

Detaily

Dátum dokončenia:8.8.2023
Zákazník:Ivan U.
Miesto:Svätoplukova - Pezinok
Orientačná cena:8000 - 12000 Eur
Zdieľať

Profiwork Výborná komunikácia,prístup čo sa týka roboty ani nehovorím jednim slovom paráda.