Popis projektu

Zavolala mi kamarátka, či by sme jej vedeli pomôcť, pretože suseda ju vytopila, elektrika iskrí, podlaha v obývačke je totálne zničená a byt je prakticky nepoužiteľný. Veľmi nepríjemná udalosť, ktorú nikto z nás nechce zažiť, ale žiaľ stáva sa.

Naplánovali sme všetko tak, aby sme mohli na oprave bytu začať pracovať takmer okamžite. Všetko zničené sa vyhodilo a na komplet sa v byte robila nová elektroinštalácia.

Sťažené podmienky sme mali tým, že v byte sa žilo a bolo tam množstvo skríň a osobných vecí, ktoré bolo treba pozakrývať.

Ako keby toho nebolo málo, v tomto čase nás zastihla aj prvá vlna Korona vírusu. Bolo nielen problém nakupovať veci, ale cez strach aj ísť na nejaký čas do práce. Ako Profiwork sme to prežili v zdravý, spĺňali sme všetky vládou nariadené kritériá pre prácu a tak sme pokračovali a opravy dokončili.

Viem však, že trvalo dlhšie, než zákazníčka/kamarátka bola spokojná a užívala si rekonštrukciu, nakoľko čakanie na jej dokončenie bolo veľmi dlhé.

Detaily

Dátum dokončenia:29.6.2020
Zákazník:Viktória M.
Miesto:Bystrická - Pezinok
Orientačná cena:6500 - 9000 Eur
Zdieľať
Už od samého začiatku 100% jednanie, prístup a hlavne urobiť prácu na 110%. Som nad svoje očakávania maximálne spokojná. Do budúcna ich služby určite využijem. Môžem len odporučiť. Budete maximálne spokojný.

Referencia: Kompletná rekonštrukcia