Popis projektu

Rekonštrukcia tohto bytu trvala dlhšie, nakoľko zákazník súhlasil, že ju budeme realizovať ako doplnkovú rekonštrukciu popri iných stavbách.

Napriek tomu nám dala veľmi zabrať. V starých podlahách bolo viac ako 4 tony piesku a dreva toľko, že by ste s ním vedeli zakúriť na 2-3 sezóny. Všetko sa prácne prečistili a vyviezli do odpadu s pieskom a drevom.

V byte sa v spálni búrala celá stena na balkón. Bola plastová a majiteľ si ju želal samozrejme vymurovať a zatepliť. Bez toho by sa zbytočne plytvalo teplom a platili zbytočné energie. Do murovanej steny boli pridané okno a toto celé izbu ešte viac presvetlilo. Osadenie okna spolu s dovozom sme realizovali my.

Vchod do kuchyne bol rozšírený. Bolo potrebné vysekať kus panelu.

V kuchyni boli zamurované dvere, ktoré prepájali kuchyňu a kúpeľňu. Toto riešenie je takmer štandardné pri bytoch, ktoré mali takto prepojené tieto miestnosti.

Náročné bolo realizovanie dodatočných zmien, posúvania zásuviek a vodoinštalácie kvôli kuchynskej linke. Firma, ktorá mala od nás fotky hotovej rekonštrukcie, zvolila kuchyňu, ktorá nemala za doskami priestor pre vodu a odpad. Toto náročné dorábanie vody a odpadu nám zabralo veľa času, ale podarilo sa nám to. Nešlo len o vysekanie drážok do steny. Stena, v ktorej trubky mali byť nebola dostatočne hrubá a rozpadávala sa nám. Všetko sme však stavebne vyriešili s najvyššou kvalitou.

Po vymaľovaní bytu sa dorobili podlahy a na záver sa riešili posledné dizajnové úpravy.

Detaily

Dátum dokončenia:14.1.2023
Zákazník:B.S.
Miesto:Sibírska - Bratislava
Orientačná cena:15000 - 22000 Eur
Zdieľať