Popis projektu

V našej prvej fáze si prečítate všetko dôležité o tejto našej referencii. Druhá fáza je popis ukončenia všetkých dohodnutých prác podľa požiadaviek zákazníka.

Priebeh 2. fázy

Začali sme maľovaním. Bolo potrebné opraviť niektoré nájdené nedokonalosti už na namaľovaných stenách a nastriekať zvyšné izby bytu. Kúpeľňu a WC sme striekali umývateľnou farbou Jupol GOLD.

Po namaľovaní sme začali lepiť drevené podlahy a v kúpeľni sme osadili bezbariérovo žľab, vyspádovali sprchu, natreli hydroizoláciou a spravili všetky potrebné technické náležitosti pred kladením podlahy a lepením obkladov.

V celom byte sme položili podlahy. Do obývačky bola žiaľ dodaná od externého dodávateľa zlá podlaha a tak obývačku musíme prísť položiť približne o 2 mesiace neskôr, keď príde podlaha.

Kúpeľňu aj WC sme začali obkladať. Guľôčková mozaika a paličkový obklad nám dal zabrať, ale my máme radi komplikované a zložité veci. Do WC aj kúpeľne išlo elektrické podlahové kúrenie, ktoré bude ako celý byt ovládané cez SMART elektro systém.

Po ukončení hlavných dizajnových častí, sme montovali kompletne celú sanitu, vŕtali poličky na steny a kontrolovali celú stavbu a odstraňovali drobné nedostatky.
Celú stavbu sme do detailu upratali, náš tým upratovačiek nevynechal žiadnu časť a byt bol čistý a voňavý.

Popri montáži sme majiteľom nastavili a ukázali SMART systém, aby vedeli pracovať so základnými funkciami. Neskôr po zabývaní spravíme majiteľom detailné školenie SMART systému.

Všetko z tohto veľkého projektu sme dokumentovali. Majitelia dostanú všetku fotodokumentáciu v prípade, že by chceli v budúcnosti niekde vŕtať do stien alebo stropov. Okrem dokumentácie sme si prešli kompletne všetky vykonané práce, ktoré sme samozrejme prechádzali už počas projektu, odsúhlasili sme si zoznam minutého materiálu a dohodli sa na vyúčtovaní.

Na takto veľkej rekonštrukcii musí prebiehať ročný údržbový servis, ktorý samozrejme dodávame a všetko budeme riadne kontrolovať.

Z našej strany a za mňa, konateľa, chcem ešte raz takouto formou poďakovať majiteľom za spoluprácu a ochotu. Bola to úžasná spolupráca. Verím, že vám váš nový domov rekonštruovaný od PROFIWORK prinesie veľa šťastných a spokojných chvíľ a samozrejme v prípade, že by ste v budúcnosti čokoľvek potrebovali, neváhajte nás kontaktovať.

Detaily

Dátum dokončenia:15.1.2024
Zákazník:Lenka O.
Miesto:Bratislava - Staré Mesto
Orientačná cena:Celkom 1a2 fáza 95000 - 160000 Eur
Zdieľať